| Ürün Kodu | APAC Apis 80 RH İMPAULSE SERİ SHUT OFF SIKMA |
| Devir | 2.800 d./dk. |
| Tork Aralığı | 50 – 70 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 82 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 1/2″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 281 mm |
| Net Ağırlık | 1,70 kg |
| Ürün Kodu | APAC Apis 80 RH İMPAULSE SERİ SHUT OFF SIKMA |
| Devir | 2.800 d./dk. |
| Tork Aralığı | 50 – 70 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 82 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 1/2″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 281 mm |
| Net Ağırlık | 1,70 kg |