| Ürün Kodu | 6500PS-ESD SHUT OFF ELEKTRİKLİ TORNAVİDA |
| Çalışma Tipi | Push Start |
| Tork Aralığı | 0,4 – 2 Nm |
| Devir | 550 – 850 rpm |
| Uç Ölçüsü | 1/4 |
| Uzunluk | 237 mm |
| Genişlik | 33 mm |
| Ağırlık | 490g |
| Güç kaynağı | APM – 301C |
| Tork Hassasiyeti | +-%3 |
| Ürün Kodu | 6500PS-ESD SHUT OFF ELEKTRİKLİ TORNAVİDA |
| Çalışma Tipi | Push Start |
| Tork Aralığı | 0,4 – 2 Nm |
| Devir | 550 – 850 rpm |
| Uç Ölçüsü | 1/4 |
| Uzunluk | 237 mm |
| Genişlik | 33 mm |
| Ağırlık | 490g |
| Güç kaynağı | APM – 301C |
| Tork Hassasiyeti | +-%3 |