| Ürün Kodu | 4500 SHUT OFF ELEKTRİKLİ TORNAVİDA |
| Çalışma Tipi | Levye Start |
| Tork Aralığı | 0,15 – 1 Nm |
| Devir | 700 – 1000 rpm |
| Uç Ölçüsü | 1/4 |
| Uzunluk | 208 mm |
| Genişlik | 32 mm |
| Ağırlık | 380 g |
| Güç kaynağı | APS-351B |
| Tork Hassasiyeti | +-%3 |
| Ürün Kodu | 4500 SHUT OFF ELEKTRİKLİ TORNAVİDA |
| Çalışma Tipi | Levye Start |
| Tork Aralığı | 0,15 – 1 Nm |
| Devir | 700 – 1000 rpm |
| Uç Ölçüsü | 1/4 |
| Uzunluk | 208 mm |
| Genişlik | 32 mm |
| Ağırlık | 380 g |
| Güç kaynağı | APS-351B |
| Tork Hassasiyeti | +-%3 |