| Ürün Kodu | BS-6500 ESD SHUT OFF ELEKTRİKLİ TORNAVİDA |
| Çalışma Tipi | Levye Start |
| Tork Aralığı | 0,40 – 2 Nm |
| Devir | 700 – 1000 rpm |
| Uç Ölçüsü | 1/4 |
| Uzunluk | 227 mm |
| Genişlik | 33 mm |
| Ağırlık | 410 g |
| Güç kaynağı | APS-301 A |
| Tork Hassasiyeti | +-%3 |
| Ürün Kodu | BS-6500 ESD SHUT OFF ELEKTRİKLİ TORNAVİDA |
| Çalışma Tipi | Levye Start |
| Tork Aralığı | 0,40 – 2 Nm |
| Devir | 700 – 1000 rpm |
| Uç Ölçüsü | 1/4 |
| Uzunluk | 227 mm |
| Genişlik | 33 mm |
| Ağırlık | 410 g |
| Güç kaynağı | APS-301 A |
| Tork Hassasiyeti | +-%3 |