| Ürün Kodu | HCS-2600 HAVALI SOMUN SIKMA |
| Soket Karesi | 1/2″ |
| Torku | 680 Nm |
| Devir | 7.000 d./dk. |
| Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Uzunluk | 180 mm |
| Ağırlık | 2,60 kg |
| Ürün Kodu | HCS-2600 HAVALI SOMUN SIKMA |
| Soket Karesi | 1/2″ |
| Torku | 680 Nm |
| Devir | 7.000 d./dk. |
| Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Uzunluk | 180 mm |
| Ağırlık | 2,60 kg |