| Ürün Kodu | A10-M15C23 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 12.000 d./dk. |
| Tork | 448 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 165 mm |
| Net Ağırlık | 1,20 kg |
| Soket Ölçüsü | 3/8″ |
| Ürün Kodu | A10-M15C23 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 12.000 d./dk. |
| Tork | 448 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 165 mm |
| Net Ağırlık | 1,20 kg |
| Soket Ölçüsü | 3/8″ |