| Ürün Kodu | A10-M15C21 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 5.500 d./dk |
| Tork Aralığı | 1.900 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 229 mm |
| Net Ağırlık | 3,40 kg |
| Soket Ölçüsü | 3/4″ |
| Ürün Kodu | A10-M15C21 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 5.500 d./dk |
| Tork Aralığı | 1.900 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 229 mm |
| Net Ağırlık | 3,40 kg |
| Soket Ölçüsü | 3/4″ |