| Ürün Kodu | A10-M1522 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 4.800 d./dk. |
| Tork Aralığı | 1.086 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 247 mm |
| Net Ağırlık | 4.90 kg |
| Soket Ölçüsü | 3/4″ |
| Ürün Kodu | A10-M1522 SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 4.800 d./dk. |
| Tork Aralığı | 1.086 Nm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 247 mm |
| Net Ağırlık | 4.90 kg |
| Soket Ölçüsü | 3/4″ |