| Ürün Kodu | PRO-3017 SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 1.800 d./dk. |
| Tork Aralığı | 0,3 – 1,7 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 180 mm |
| Net Ağırlık | 0,43 kg |
| Ürün Kodu | PRO-3017 SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 1.800 d./dk. |
| Tork Aralığı | 0,3 – 1,7 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 180 mm |
| Net Ağırlık | 0,43 kg |