| Ürün Kodu | PRO-3040 SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 800 d./dk. |
| Tork Aralığı | 0,3 – 4 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 60 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 180 mm |
| Net Ağırlık | 0,43 kg |
| Ürün Kodu | PRO-3040 SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 800 d./dk. |
| Tork Aralığı | 0,3 – 4 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 60 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 180 mm |
| Net Ağırlık | 0,43 kg |