| Ürün Kodu | HY-7026L ESD ELEKTRİKLİ TORNAVİDA |
| Devir | 700-1000 d./dk. |
| Tork Aralığı | 1,0 – 6.12 Nm |
| Uç Ölçüsü | 1/4″ Hex |
| Çapı | 36 mm |
| Uzunluk | 245 mm |
| Net Ağırlık | 520 gr |
| Adaptör Güç Kaynağı | HY-26B-120W |
| Ürün Kodu | HY-7026L ESD ELEKTRİKLİ TORNAVİDA |
| Devir | 700-1000 d./dk. |
| Tork Aralığı | 1,0 – 6.12 Nm |
| Uç Ölçüsü | 1/4″ Hex |
| Çapı | 36 mm |
| Uzunluk | 245 mm |
| Net Ağırlık | 520 gr |
| Adaptör Güç Kaynağı | HY-26B-120W |