| Ürün Kodu | HS-3428N SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 540 rpm |
| Tork Aralığı | 10 – 28 |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Tüketimi | 5 I/s |
| Net Ağırlık | 1,55 kg |
| Ürün Kodu | HS-3428N SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 540 rpm |
| Tork Aralığı | 10 – 28 |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Tüketimi | 5 I/s |
| Net Ağırlık | 1,55 kg |