| Ürün Kodu | A10-L8808 HAVALI SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 5.500 rpm |
| Tork Aralığı | 2.033 Nm |
| Hava Basıncı | 8 bar |
| Hava Girişi | 3/8″ |
| Hava Hortum Çapı | 16 mm |
| Net Ağırlık | 3,80 kg |
| Uzunluk | 230 mm |
| Soket Ölçüsü | 1″ |
| Ürün Kodu | A10-L8808 HAVALI SOMUN SIKMA SÖKME |
| Devir | 5.500 rpm |
| Tork Aralığı | 2.033 Nm |
| Hava Basıncı | 8 bar |
| Hava Girişi | 3/8″ |
| Hava Hortum Çapı | 16 mm |
| Net Ağırlık | 3,80 kg |
| Uzunluk | 230 mm |
| Soket Ölçüsü | 1″ |