| Ürün Kodu | A11-Q6402 EĞE MOTORU |
| Darbe Sayısı | 35.000 rpm |
| Strok | 0,7 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Net Ağırlık | 0,28 kg |
| Uzunluk | 200 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ürün Kodu | A11-Q6402 EĞE MOTORU |
| Darbe Sayısı | 35.000 rpm |
| Strok | 0,7 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Net Ağırlık | 0,28 kg |
| Uzunluk | 200 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |