| Ürün Kodu | A16-O3846 HAVALI EĞE MOTORU |
| Devir | 9.000 d./dk. |
| Eğe Pens Çapı | 6 mm |
| Strok | 7 – 10 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Net Ağırlık | 0,70 kg |
| Uzunluk | 200 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ürün Kodu | A16-O3846 HAVALI EĞE MOTORU |
| Devir | 9.000 d./dk. |
| Eğe Pens Çapı | 6 mm |
| Strok | 7 – 10 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Net Ağırlık | 0,70 kg |
| Uzunluk | 200 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |