| Ürün Kodu | HD-6304 HAVALI EĞE MAKİNESİ |
| Devir | 35.000 d./dk. |
| Strok | 0,7 mm |
| Hava Hortumu | 1/4″ |
| Hava Girişi | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Uunluk | 185 mm |
| Ağırlık | 0,20 kg |
| Ürün Kodu | HD-6304 HAVALI EĞE MAKİNESİ |
| Devir | 35.000 d./dk. |
| Strok | 0,7 mm |
| Hava Hortumu | 1/4″ |
| Hava Girişi | 10 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Uunluk | 185 mm |
| Ağırlık | 0,20 kg |