| Ürün Kodu | A15-C3274 SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 550 d./dk. |
| Tork Aralığı | 1,5 – 9.5 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 235 mm |
| Net Ağırlık | 1,20 kg |
| Uç Ölçüsü | 1 /4” |
| Ürün Kodu | A15-C3274 SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 550 d./dk. |
| Tork Aralığı | 1,5 – 9.5 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 72 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 235 mm |
| Net Ağırlık | 1,20 kg |
| Uç Ölçüsü | 1 /4” |