VAKUMLU
| Ürün Kodu | A16-F5002 POP PERÇİN TABANCASI |
| Perçin Çapı | Çelik:3,2 – 4 – 4,8 – 5 – 6 – 6,4 mm |
| Çekme Kapasitesi | 1.700 kg |
| Strok | 23 mm |
| Çene Sayısı | 3 Adet |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 2,40 kg |
VAKUMLU
| Ürün Kodu | A16-F5002 POP PERÇİN TABANCASI |
| Perçin Çapı | Çelik:3,2 – 4 – 4,8 – 5 – 6 – 6,4 mm |
| Çekme Kapasitesi | 1.700 kg |
| Strok | 23 mm |
| Çene Sayısı | 3 Adet |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Ağırlık | 2,40 kg |