| Ürün Kodu | AP500PS-15-D SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 1.100 rpm |
| Tork Aralığı | 1 – 6 Nm |
| Kapasite | M3 – M5 |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 8 I/s |
| Net Ağırlık | 0,82 kg |
| Ürün Kodu | AP500PS-15-D SHUT OFF TORNAVİDA |
| Devir | 1.100 rpm |
| Tork Aralığı | 1 – 6 Nm |
| Kapasite | M3 – M5 |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Hava Tüketimi | 8 I/s |
| Net Ağırlık | 0,82 kg |