| Ürün Kodu | APAC APIS-60RD İMPAULSE SERİ SHUT OFF SIKMA |
| Devir | 4.700 d./dk. |
| Tork Aralığı | 12,5 – 22 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 82 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 264 mm |
| Net Ağırlık | 1,30 kg |
| Ürün Kodu | APAC APIS-60RD İMPAULSE SERİ SHUT OFF SIKMA |
| Devir | 4.700 d./dk. |
| Tork Aralığı | 12,5 – 22 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 82 dB ( A ) |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 264 mm |
| Net Ağırlık | 1,30 kg |