| Ürün Kodu | APAC APIS 70P SHUT OFF İMPAULSE SERİ SIKMA |
| Devir | 5.400 d./dk. |
| Tork Aralığı | 32 – 55 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 82 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 3/8″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 197 mm |
| Net Ağırlık | 1,08 kg |
| Ürün Kodu | APAC APIS 70P SHUT OFF İMPAULSE SERİ SIKMA |
| Devir | 5.400 d./dk. |
| Tork Aralığı | 32 – 55 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 82 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 3/8″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 197 mm |
| Net Ağırlık | 1,08 kg |