| Ürün Kodu | BS-4000F ESD SHUT OFF ELEKTRİKLİ TORNAVİDA |
| Çalışma Tipi | Levye Start |
| Tork Aralığı | 0,15 – 1,2 Nm |
| Devir | 1400 – 2000 rpm |
| Uç Ölçüsü | 1/4 |
| Uzunluk | 227 mm |
| Genişlik | 33 mm |
| Ağırlık | 410 g |
| Güç kaynağı | APS-301A |
| Tork Hassasiyeti | +-%3 |
| Ürün Kodu | BS-4000F ESD SHUT OFF ELEKTRİKLİ TORNAVİDA |
| Çalışma Tipi | Levye Start |
| Tork Aralığı | 0,15 – 1,2 Nm |
| Devir | 1400 – 2000 rpm |
| Uç Ölçüsü | 1/4 |
| Uzunluk | 227 mm |
| Genişlik | 33 mm |
| Ağırlık | 410 g |
| Güç kaynağı | APS-301A |
| Tork Hassasiyeti | +-%3 |