| Ürün Kodu | HM-4027 HAVALI MATKAP MOTORU |
| Devir | 6.000 d./dk. |
| Mandren Kapasitesi | 1 – 6 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 125 mm |
| Net Ağırlık | 0,40 kg |
| Güç | 0,5 HP |
| Ürün Kodu | HM-4027 HAVALI MATKAP MOTORU |
| Devir | 6.000 d./dk. |
| Mandren Kapasitesi | 1 – 6 mm |
| Hava Basıncı | 6,3 bar |
| Hava Girişi | 1/4″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 125 mm |
| Net Ağırlık | 0,40 kg |
| Güç | 0,5 HP |