| Ürün Kodu | APAC APIS 60P SHUT OFF İMPAULSE SERİ SIKMA |
| Devir | 6.200 d./dk. |
| Tork Aralığı | 20 – 35 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 82 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 3/8″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 181 mm |
| Net Ağırlık | 0,97 kg |
| Ürün Kodu | APAC APIS 60P SHUT OFF İMPAULSE SERİ SIKMA |
| Devir | 6.200 d./dk. |
| Tork Aralığı | 20 – 35 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 82 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 3/8″ |
| Hava Hortum Çapı | 10 mm |
| Uzunluk | 181 mm |
| Net Ağırlık | 0,97 kg |