| Ürün Kodu | APİS 70R İMPAULSE SERİ SHUT OFF SIKMA |
| Devir | 4.500 d./dk. |
| Tork Aralığı | 20 – 30 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 82 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 3/8″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 272 mm |
| Net Ağırlık | 1,40 kg |
| Ürün Kodu | APİS 70R İMPAULSE SERİ SHUT OFF SIKMA |
| Devir | 4.500 d./dk. |
| Tork Aralığı | 20 – 30 Nm |
| Gürültü Seviyesi | 82 dB ( A ) |
| Soket Karesi | 3/8″ |
| Hava Hortum Çapı | 12 mm |
| Uzunluk | 272 mm |
| Net Ağırlık | 1,40 kg |