| Ürün Kodu | HY-6800 CAM FİTİLİ MONTAJI |
| Tork Aralığı | – |
| Devir | 2.500 rpm |
| Uç Ölçüsü | Alm. kestemit |
| Ağırlık | 2,34 kg |
| Uzunluk | 306 |
| Batarya Amper | 4.0 Ah |
| Batarya | Li-on |
| Ürün Kodu | HY-6800 CAM FİTİLİ MONTAJI |
| Tork Aralığı | – |
| Devir | 2.500 rpm |
| Uç Ölçüsü | Alm. kestemit |
| Ağırlık | 2,34 kg |
| Uzunluk | 306 |
| Batarya Amper | 4.0 Ah |
| Batarya | Li-on |